אודות

אודות ארץ

חברת 'ארץ' בניהולו של פלג להב קיימת משנת 2009 ועוסקת בעיצוב, תכנון, ניהול וליווי פרויקטים של הקמת גינות. הגינה, לתפיסתנו מהווה חלק בלתי נפרד מתכנון החללים הפנימיים של הבית. הגבולות הברורים שהיו בעבר בין חוץ לפנים מיטשטשים בשנים האחרונות והגינה, במיוחד בישראל בה מזג האוויר מאפשר שהייה בחוץ כמעט לאורך כל השנה, מהווה מקום מפגש, אירוח, בילוי, מנוחה ורגיעה.

 

בתהליך התכנון אנו מקפידים לאפיין יחד עם הלקוח את סגנון החיים והצרכים הייחודיים לו, אלו הופכים לסקיצות והדמיות עם התייחסות לפיתוח השטח וטופוגרפיה, הקו העיצובי ובחירה מוקפדת של חומרים למשטחי הישיבה ופינות האירוח, בריכות, שערים, מטבח החוץ וכמובן הצמחיה שהינה אחד היסודות החשובים בגינה. אנו משתמשים במגוון חומרים ואף מעצבים ומייצרים בעצמנו פריטים משלימים לגן.

 

בניית בית הוא צעד משמעותי בחייה של משפחה. זו חוויה מורכבת הכוללת קבלת החלטות חשובות, בחירת בעלי מקצוע, חומרים ועוד… תהליך שכולו מסע נפשי וכלכלי. בזכות הניסיון שצברנו במהלך השנים, אנו מבינים לעומק את המורכבות הקיימת ונכונים לתת מענה לכל אתגר בכדי להבטיח תוצאה מדויקת ושלמה.

 

אנו עובדים בשיתוף פעולה עם כל בעלי המקצוע ושאיפתנו היא לתכנן וליצור גינה הרמונית, על-זמנית שתאפשר לכל דיירי הבית ליהנות ממנה.

התהליך

תכנון

תכנון היחס בין המבנה לקרקע ולנוף ובין האדם לטבע ולסביבתו, תוך מחשבה על חללי הגן השונים, חומרים וצמחיה.

ביצוע

ניהול הפרויקט בתיאום מלא בין בעלי המקצוע השונים, פיקוח והקפדה על ביצוע איכותי לאורך כל שלבי הפרויקט עד לשלב המסירה.

ליווי מקצועי

שימור הקו התיכנוני לאורך זמן בצורה שלמה ומוקפדת.